Kaliteli Ürün, Güvenilir Hizmet

info@cagrilarelektrik.com

Fırat Binaiçi Tesisat Boru Sistemleri


  

Fırat PVC, PE ve PP boru ve ek parça sistemleri konusundaki uzmanlığını bina içi atık ve temiz su tesisat sistemlerinde kullanarak evinizin ömrünü ve değerini uzatmaktadır. İleri teknoloji ile üretilip doğru uygulanan bina içi tesisat boru ve ek parça sistemleri kombinin ve radyatörün sağlıklı çalışmasını sağlar; seramiğinizi ve parkelerinizi korur. Daha az enerji harcayarak daha çok ısınmanızı sağlar. Mobil Sistem ve Zeminden ısıtma sistemlerinde güvenle kullanılan PEX Borular, Fırat Metal Ek Parçalarla birlikte tesisat sisteminizi tamamlar. Fırat metal ek parçaların ürün gamına eklenmesiyle kombiden radyatöre uzanan tesisat boru sistemleri tamamen Fırat güvencesindedir. Sıcak su tesisat boru-boruları sistemlerinde kullanılan Kompozit Borular ve PEX Borular mobil tesisat, sıva üstü tesisat ve zeminden ısıtma tesisatlarında çözüm ortağınızdır. Tesisatın ve Tesisatçının Dostu Fırat Bina içi Tesisat Boruları kombiden radyatöre giden yolda tüm ürünleri Fırat güvencesiyle sunmaktadır.


Fırat PVC Boru Atık Su Sistemleri

 

 

Fırat Dublex Boru ve Residence Boru atık suların binadan uzaklaştırılmasında güvenle kullanılır. Fırat Dublex ve Residence Borular PVC hammadde özellikleri sayesinde yanmaz, alevi iletmez. O ringli conta sistemi sayesinde sızdırmaz. Alman Fraunhofer Yapı fiziği Enstitüsü ses performans laboratuarları, 18.02.2008 tarihli, P-BA 59/2008e test raporu sonuçlarına göre PVC-U BD SN4* 3,2 mm et kalınlığında ve 110 mm çapındaki Fırat Residence Boru ve Ek Parçaları ile oluşlturulan atık su tesisat donanımının 0,5 l/s su akışındaki karakteristik gövde ses ölçüm performansı 10 dB'dir. Bu özelliği sayesinde Residence Borular yüksek ses izolasyonu sağlarlar.


Fırat Sıcak Soğuk Su Boru Sistemleri

 

Fırat PVC, PE ve PP boru ve ek parça sistemleri konusundaki uzmanlığını bina içi atık ve temiz su sistemlerinde kullanarak evinizin ömrünü ve değerini uzatmaktadır. İleri teknoloji ile üretilip doğru uygulanan bina içi tesisat boru ve ek parça sistemleri kombinin ve radyatörün sağlıklı çalışmasını sağlar; seramiğinizi ve parkelerinizi korur. Daha az enerji harcayarak daha çok ısınmanızı sağlar.


Metal Sistemleri

 Başlangıçta radyatör vanaları, kollektörler, kelebek kollu küresel vanalar, radyatör bağlantı boruları ve ekleme parçalarından oluşan ürün gamı, geri dönüş vanası ve direkt bağlantılı vanaların eklenmesiyle genişlemiştir. Yakın bir tarihte termostatik radyatör vanasının da eklenmesiyle ürün yelpazemiz daha da genişleyecektir. Yatırımlarımız arasında ½”-2” ölçüleri arasında kollu su vanası ve doğalgaz vanası da bulunmaktadır. 
 
Oldukça geniş bir kullanım alanı olan radyatör vanaları bünyemizde amacına uygun olarak;
Köşe radyatör vanası,
Düz radyatör vanası,
Pex bağlantılı radyatör vanası ve Geri dönüş vanası Olmak üzere dört farklı çeşitte üretilmekte, ayrıca her birinin direkt bağlantılı seçeneği de bulunmaktadır. 
 
Kollektör üretim kararı aşamasında sektördeki örnekler incelenerek doğru ürün üretilmesi sağlanmıştır. Kendinden vanalı kolektörden ziyade mini vanalı kolektör tercih edilmiştir. %100 kullanıma hazır olarak sunulan Fırat kolektörler; 1” ölçüsünde, 1” küresel vana ile uyumlu, mini vanaları nizami olarak monte edilmiş, kör tapası ve purjörü monte edilmiş şekildedir. Mini vanaların arasındaki eksen mesafesi montajda kolaylık sağlayacak şekilde özellikle geniş bırakılmıştır. (50mm)
 
Metal ürünlerimiz tüm tesisatçılarımızın ve sektörün hizmetindedir.